Благодійні внески

Педагогічний,  батьківський колективи  Дем'янівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів   виражає  щиру подяку   Галушко Юрію Омеляновичу, депутату Нижньосірогозької районної ради  та Верхоляку Сергію Івановичу, фермеру села, за матеріальну допомогу   у сумі 4100 (чотири тисячі сто грн..,) грн.,  для проведення ремонту холодильника, за те, що  не були байдужими до наших проблем і взялися допомогти їх розв’язати.

У  2017  році  за  благодійні  внески батьків  Дем'янівської  ЗОШ І-ІІ ступенів  проведено  поточний  ремонт  приміщень  школи  на  суму  9 195.00  грн.

Висловлюємо  щіру  подяку  батькам  учнів  школи.

Благодійні внески  до Дем»янівської ЗОШ І-ІІ ступенів

За період 2015-2016 н.р. від батьківського комітету школи  отримано  благодійні внески у натуральній формі на суму 9195.00 грн. (дев»ять тисяч сто дев»яносто п»ять грн.)

Благодійні  внески  отримано від ПП Малашенко Зінаїди Микитівни на суму 3500 грн.(три тисячі п»ятсот грн.)  у формі послуги, а саме: підключення 8 комп»ютерів  навчального закладу до мережі Інтернет.

У 2016-2017 н.р.  станом на 12.10.2017 року отримано благодійні внески  у натуральній формі від ПП Галушко Ю.О. на суму 3600 грн.(три тисячі шістсот грн.),  а  саме:  6 вогнегасників  ВП -5(3).

Шановні батьки!

Адміністрація Дем'янівської ЗОШ І-ІІ ступенів дякує Вам за Ваші благодійні внески   у сумі 10535 грн.00 коп.(десять тисяч п'ятсот тридцять п'ять грн.)на проведення поточного ремонту   у 2018-2019 нр.

У  2020  році  за  благодійні  внески батьків  Дем'янівської  ЗОШ І-ІІ ступенів  проведено  поточний  ремонт  приміщень  школи  на  суму  9 500.00  грн.

Висловлюємо  щіру  подяку  батькам  учнів  школи.