Дем'янівська ЗОШ І-ІІ ступенів Нижньосірогозького району Херсонської області

Благодійні внески

Висловлюємо щиру подяку батькам учнів Дем'янівської ЗОШ І-ІІ ступенів за надану матеріальну допомогу у натуральній формі для проведення поточного ремонту приміщень школи  у 2018 році  на суму

10 535 грн.

Адміністрація школи.

Висловлюємо подяку  батьківському, педагогічного  колективу  Дем'янівської  ЗОШ  І-ІІ  ступенів  за  придбання  укомплектованого  пожежного  щита  на  суму   2172.00  грн.

Адміністрація  школи.

У  2017  році  за  благодійні  внески батьків  Дем'янівської  ЗОШ І-ІІ ступенів  проведено  поточний  ремонт  приміщень  школи  на  суму  9 195.00  грн.

Висловлюємо  щіру  подяку  батькам  учнів  школи.

Благодійні внески  до Дем»янівської ЗОШ І-ІІ ступенів

За період 2015-2016 н.р. від батьківського комітету школи  отримано  благодійні внески у натуральній формі на суму 9195.00 грн. (дев»ять тисяч сто дев»яносто п»ять грн.)

Благодійні  внески  отримано від ПП Малашенко Зінаїди Микитівни на суму 3500 грн.(три тисячі п»ятсот грн.)  у формі послуги, а саме: підключення 8 комп»ютерів  навчального закладу до мережі Інтернет.

У 2016-2017 н.р.  станом на 12.10.2017 року отримано благодійні внески  у натуральній формі від ПП Галушко Ю.О. на суму 3600 грн.(три тисячі шістсот грн.),  а  саме:  6 вогнегасників  ВП -5(3).