Місячник "Бути здоровим - класно!"

Місячник «Бути здоровим – класно!»

У межах реалізації загальнонаціональної програми «Здорова Україна», з метою формування навичок здорового способу життя як важливої складової концепції життєдіяльності людини, спрямованої на поліпшення і збереження здоров'я за допомогою відповідного харчування, фізичної підготовки, морального настрою, турботи про власне здоров'я  в Дем'янівській початковій школі  проводиться у  термін з 10 грудня 2021 року по 10 січня 2022 року  Місячник «Бути здоровим – класно!» (далі – Місячник).

З учнями 3 класу  класний керівник Приходько І.В., провела  виховний захід: «Ми  за здоровий спосіб життя!» Під час проведення заняття діти дізналися  про значення здоров’я для навчання, праці, про шляхи його збереження і укріплення.  Учні  упевнилися, що повноцінне харчування - це не тільки основа життєдіяльності людини, а й найкраща профілактика захворювань.; розповідали про безумовну користь вітамінів; висловлювали свої думки, щодо необхідності ведення  здорового  способу  життя.

Виховний захід "Щоб  здоровими  зростати, корисну їжу треба вживати"

21.12.2021 року до відзначення Місячника  «Бути здоровим – класно!» зі здобувачами освіти Дем’янівської початкової школи класний керівник 2,3 класів Приходько Ірина Володимирівна  провела  виховний захід «Здоров’я – джерело життя». З учнями було переглянуто і обговорено презентацію  «Здорове харчування» та мультфільм  «Смачні та корисні». Учні з радістю розгадували загадки, складали   прислів’я про здоров’я, грали  у гру  «Назви страви». На занятті учні закріпили        знання про корисні та шкідливі продукти для організму людини,  виготовили лепбук «Здоров’я – цінність мого життя!»

До відзначення  Місячника  «Бути здоровим – класно!» зі  здобувачами   освіти  Дем’янівської    початкової     школи  12.01.2022 року  Приходько І.В., класний керівник 2,3 класів  провела  виховний   захід на тему: «Тютюнопаління та його   шкідливі    наслідки».

В ігровій, ненав’язливій     формі   говорили   про шкоду паління. Діти  отримали   важливу  інформацію про наслідки   куріння. Переглянули ролик про шкоду паління для дітей. Школярі   складали в кошик   корисні правила здорового способу життя.

Діти  зрозуміли , що   здоров’я    важливіше за шкідливі   звички!