Представлення школи

Дем’янівська  ЗОШ  І-ІІ  ступенів

Нижньосірогозької  районної  ради

Херсонської  області

Навчально-виховна   система  школи  інтегрує  ідеї  та  принципи  багатьох  освітніх  технологій  особистісно-зорієнтованого  напрямку: особистісно-зорієнтований  підхід, технологія  розвивального  навчання, технології  формування  творчої  особистості, технологія  проблемного  навчання;  технологія  навчального  проекту; технологія  критичного  мислення; технологія  ситуативного  навчання.

Місія  школи: формувати  в  учнів  ключові   компетентності ( навчальну, культурну, здоров’язберігаючу, інформаційно-комунікаційну, соціальну, громадянську  та  інші ).

Проблема  школи: «Компетентнісний  підхіх  та  особливості  соціалізації  особистості в умовах  створення  єдиного  освітнього  простору»

Виховна  проблема  школи: «Виховання  підростаючої  особистості  в  умовах  сучасного  освітнього  простору».

Ресурси  школи: комп’ютерний  клас, 6  комп’ютерів, 11  класних  кімнат, методичний  кабінет, бібліотека, спортивна  кімната, спортивний  майданчик, ігровий  майданчик, кімната  бойової  і  трудової  слави, їдальня, медичний  кабінет, трудовий  комплекс.

Кадрове забезпечення: 12  педагогічних  працівників.

Директор  школи:  Шестобуз  Світлана  Володимирівна.

Заступник  директора  з  НВР: -------

Педагог-організатор:Гаразимова  Ірина  Віталіївна.

Якісний  та  кількісний  склад  педпрацівників:

«Спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії»  - 1 / 8 %

«Спеціаліст  І кваліфікаційної  категорії»  - 2  / 16 %