Правила прийому до закладу освіти

/uploads/editor/8824/531313/sitepage_2/files/nakaz_pro_zarahuvannya_ditey_do_1_klasu.docx

До уваги батьків майбутніх першокласників    (набір у 1-і класи на 2021-2022 н.р.)

Інструкція по роботі з порталом для батьків (натисніть тут) -> ІНСТРУКЦІЯ

Мінімально можливий термін подання необхідних документів : з 05 травня по 16 червняня. У зв’язку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначені вище терміни може бути змінено.

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО для зарахування вашої дитини (згідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти - переглянути, розділ І, п.4) окрім електронної реєстрації ВИ ПОВИННІ НАДАТИ СКАНКОПІЇ (на електронну пошту школи [email protected])

АБО з початком відновлення звичної роботи закладу НАДАТИ КСЕРОКОПІЇ наступних документів :

1. Ксерокопії документів, вказаних вами під час електронної реєстрації

1) Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.

2) Ксерокопія паспорту одного з батьків або законних представників дитини (опікуни) (сторінки з даними про особу та про місце реєстрації) АБО іншого документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу (с. Дем’янівка Нижньосірогозького району Херсонської області ).

2. Заяву про зарахування в письмовому вигляді (скачати тут -> Бланк зави/uploads/editor/8824/531313/sitepage_1/zayava_na_1_klas.docx

3. Медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о

4. У разі наявності (для організації інклюзивного навчання) - Висновок про комплексну (чи повторну) психолого- педагогічну оцінку розвитку дитини

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ ВКАЗАНИХ ДОКУМЕНТІВ ДО ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА ПРО ЗАРАХУВАННЯ БУДЕ ВІДХИЛЕНА!!!

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ ПРО ОБОВ'ЯЗКОВІСТЬ НАДАННЯ КАРТКИ ЩЕПЛЕННЯ ДИТИНИ (згідно ст.15 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб") - переглянути закон на сайті Верховної Ради ->тут

У випадку відсутності у вашої дитини вказаного документу, дитина буде зарахована до закладу, але не допущена до навчання у приміщенні закладу. Батьки мають право обрати інші форми - дистанційне або індивідуальне (сімейне) - навчання.